Koktajl Superfoods


Funcmeal Superfoods Drink to naturalny i w pełni roślinny koktajl energetyczny do zalania wodą lub sokiem. Stworzony z najlepiej działających superfood-ów.
Superfood, czyli super-żywność, to produkty naturalne, bogate w witaminy i minerały, o udowodnionym korzystnym działaniu na organizm.
✚ dodaje energii, ułatwia koncentrację i zwiększa sprawność umysłową
✚ dostarcza witamin i minerałów
✚ jest bardzo zdrowy, jego składniki mają szeroką gamę korzystnych działań
✚ składa się z 250g wysuszonych i sproszkowanych roślin (20g po wysuszeniu)


KOD: WG5CSW to unikalny kod dla Fanów 

kod uprawnia do zniżki 10pln na zakupy powyżej 40zł. Kupując wpisujesz kod na stronie zakupowej (po kliknięciu w koszyku zamawiam)

więcej informacji tutaj


Opinie znajomych które pomogły mi podjąć decyzję o stosowaniu w mojej zbilansowanej diecie zielonych koktajli od Funcmeal Superfoods Drink

 Dlaczego ja pije koktajl ?

pomaga mi w koncentracji- dużo pracuje na komputerze
poprawił moją wydolność na treningach wytrzymałościowych
czuję przypływ energii lepiej niż po kawie i ten stan utrzymuje się cały dzień
są szybkie i łatwe w przyrządzeniu często miksuje je z np kiwi
jeden koktajl a moc kilkunastu suplementów - Naprawdę warto polecam„Z koktajli zacząłem korzystać przypadkiem, uznałem że to ciekawa forma szybkiego posiłku. Po paru dniach zacząłem odczuwać, że mój organizm działa jakby lepiej, szybciej myśle, krócej śpię i lepiej się czuję, zakochałem się w produkcie i nie wyobrażam sobie, żeby nie wypić przynajmniej jednego dziennie”  

„Nie mogłem się wyleczyć z nadkwasoty, znalazłem w internecie przepis na zielone koktajle, które miały mi w tym pomóc, przy okazji trafiłem na ten produkt i zamówiłem na test, nie były przepyszne, ale nie były też niedobre, natomiast ilość energii, jaka po regularnym piciu na mnie spłynęła, była niezwykła, teraz koktajle pije cała moja rodzina i pracownicy w firmie”

„Od wielu lat nieskutecznie próbuję schudnąć, jestem jedną z tych osób, które kupują wszystkie nowe książki, przetestowały większość tabletek i większość popularnych i tych mniej znanych diet. Wiele razy udawało mi się obniżać wagę, jednak zawsze było to okupione jakimś poświęceniem, albo jadłam rzeczy, ktore mi nie smakowały, albo się głodziłam, albo musiałam poświęcać sporo czasu lub pieniędzy na przygotowanie posiłków. Koktajle likwidują wszystkie te problemy i dzięki nim udaje mi się podobać się sobie bez poświęcenia : ) „