wtorek, 22 sierpnia 2017

Zdrowy koktajl witalności

Zdrowy koktajl witalności który znakomicie wpływa na organizm ponieważ zawiera bardzo dużo cennych witamin i minerałów w sumie zamówiłem go z ciekawości a teraz każdego dnia czekam z niecierpliwością kiedy go wypiję zamiast kawy tak lepiej pobudza niż kawa dzięki guaranie którą zawiera dlatego jestem wydajniejszy w pracy.
Pomaga mi też w moim procesie utrzymywania wagi po jej redukcji o ponad 35 kg !!!
Polecam wszystkim zapoznać się z jego właściwościami które można by opisywać dosyć długo ale najprościej będzie kiedy zaczniecie go moi drodzy pić sami.

To jedna z opinii znajomych którzy stosują koktajl witalności :

„Od wielu lat nieskutecznie próbuję schudnąć, jestem jedną z tych osób, które kupują wszystkie nowe książki, przetestowały większość tabletek i większość popularnych i tych mniej znanych diet. Wiele razy udawało mi się obniżać wagę, jednak zawsze było to okupione jakimś poświęceniem, albo jadłam rzeczy, ktore mi nie smakowały, albo się głodziłam, albo musiałam poświęcać sporo czasu lub pieniędzy na przygotowanie posiłków. Koktajle likwidują wszystkie te problemy i dzięki nim udaje mi się podobać się sobie bez poświęcenia : ) „   

Sam smak jest do zaakceptowani ale ja wpadłem na pomysł żeby go lekko zmienić i dodaję często do gotowego koktajlu w saszetkach jeden z poniższych owoców lub dwa według gustów smakowych możecie sami ocenić co przypadnie Wam do gustu:

brzoskwinie
jabłko
kiwi
banany
pomarańczę
winogron

KOD: WG5CSW zapisz go lub skopiuj to unikalny kod dla Fanów Bloga

kod uprawnia do zniżki 10pln na zakupy powyżej 40zł. Kupując wpisujesz kod na stronie zakupowej (po kliknięciu w koszyku zamawiam)

więcej informacji tutaj 


Na skróty: